relux

jak mám synchronizovat mobil LG KP500 Cookie mezi počítačem?

Jak to mám udělat? Nutně to potřebuju. PS: žádný pitomá program jako myphone explorer nefunguje, píše mi to tam, že je to pouze pro mobil Sony Ericson.

Odpovědi
anonym

Kteréhokoliv trochu lepší telefon od LG s operačním systémem Android byste mohl snadno synchronizovat online přes google účet nebo pomocí AirDroid… Ale u takto levných lowendů bez jakéhokoliv OS se s podobnými nároky uživatelů snad ani nepočítá