Mousinek

Jak mám stáhnout tyto obrázky?

Jak mám stáhnout tyto obrázky?Nejdou mi to.Pomůže mi je někdo stáhnout ? http://www.pu­blicdomainpic­tures.net/view-image.php?ima­ge=4519&pictu­re=palms-and-sea&large=1&ja­zyk=CS
Doplňuji:
To nezvládnu

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. Vyber si obrázek v náhledu a poklepej na něj.
  2. Otevře se ti větší náhled. Znovu poklepej na na větší náhled a otevře se ti obrázek

cca 1200 × 800 pix. Je to na celý monitor.

3. Tento rozměr 1200 × 800 již můžeš stahovat bez registrace.

Pokud se ti to nepovede napiš jaké chceš stáhnout. Já ti je stáhnu a pošlu emailem nebo někam pověsím.
Doplňuji:
Mousínek: Na tom placeném je to takto.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-ulozit-obrazek-flickr-com
Nikdy jsem to ale nezkoušel.

Další odpovědi
hanulka11

Bez zaregistrování na těchto stránkách ti to nepůjde.
Doplňuji:
Taky jsem ti na mejl poslala odkaz na velký výběr tapet, které si jednoduše uložíš a pak si je můžeš střídat do omrzení na ploše.Nevím zda jsi to vůbec zkusila.

dave09

Pokud je chcete stáhnout v plném rozlišení, nezbyde Vám nic jiného, než se zaregistrovat.

Pokud Vám stačí velikost obrázku v ukázce, tak na něj klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte „Uložit obrázek jako“.

alexandra

Už jsem Vám posílala jeden odkaz na moře a palmy.Tak posílám další,nebo si najděte jakékoli tapety na plochu,tam se nemusíte nikde registrovat.Ten malý obrázek kliknutím zvětšíte,vyberete si rozlišení,které chcete.A potom na ten obrázek klikněte pravým tlačítkem myši a dejte uložit obrázek jako:Tam se Vám objeví tabulka,kde to chcete do počítače uložit.To zvládnete.Pak napište,jestli Vám to šlo.

Zdroj: http://wallpa­pers.nikee.net/ga­lerie.php?gal=pri­roda

alexandra

Tak co,Mousínku,už to máš stáhnuté????