VeveVeve

Jak mam stahnout pisnicku z youtube?

Nekdo rika ze se z youtube stahovat neda a nekdo zase ze jo, jsem z toho zmatena.Moje oblibena pisen se neda nikde stahnout nasla jsem ji jen na youtube prosim poradte :))

Nejlepší odpověď
malycauner

stahni si utube catcher přes stahuj.cz – nainstaluj – odkaz písničky z youtube zkopíruj do url kolonky v utube C. a vyber si format ve kterém to chceš mít ;)

Další odpovědi
filda44

Ahoj, je to možné. Já používám YTD Downloader, ale nedávno jsem narazil na skvělou stránku, kde jen vložíš odkaz a ono ti to stáhne. Až se dostanu k PC, rád se o něj podělím 😉 Ale YTD je klasika 🙂

Блaнкa

Já používám 2conv.com a mp3s.nadruhou.net ^^

brillant

Bylo to tu již mnohokrát řešeno, používejte vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=stahovani%20y­outube