cliwe

jak mám správně použít program ccleaner? Aby mi nevymazal i to co nechci.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde už bylo několik rad http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=c+cleaner&sa=Vyh­ledat#1385

je třeba v tabulce zvolit co chceš čistit

Další odpovědi
baghira

Neboj – je to chytrý program, který ví co a jak. A před tím než začne opravdu mazat, se tě stejně ještě zeptá a dá ti na výběr.

beer

Jednoduše. Neupravuj jeho nastavení, nech to tak jak to je a nic se nestane.
Vyzkoušeno