Блaнкa

Jak mám spravit MP4,která ukazuje „Žádný soubor“ ?

Zdravím,potřebovala bych pomoct – už asi měsíc mi blbne MP4.Na opravu zatím jít nechci,chtěla bych se napřed zeptat Vás.Když do ní dám písničky přes PC ,zapnu ji a dám „Přehrát“ ukáže se „Žádný soubor“..Když ji opět napojím na PC,písničky v té složce jsou.Když dám v MP4 „Vymazat“ písničky v ní také jsou.Jenže když dám „Přehrát“ ukáže se „Žádný soubor“.CO s tím mám dělat?Předem děkuji všem za rady

Nejlepší odpověď
www

Mohlo by postačit krátké vyjmutí a znovu vložení baterie MP4.
Zkušenost

Další odpovědi
Ejn

Co takhle reklamovat? ;)

Bedy

Nejdřív zkuste vyjmout baterku, nechat to tak minutku a poté vložit baterku zpět, selže-li, zkuste reset.
Nepomůže-li ani vyjmutí a znouv vložení baterky ani reset, zkuste v MP4 spustit její formátování. Pokud ani tohle nepomůže, zbývá reklamace či servis.

Alesh

Nevím, naformátovat? Resetovat? Vyhodit?

Блaнкa

Ejn: A kromě toho?