Jak mám spočítat 30 porcí na hovězí guláš ?

Potřebovala bych uvařit 30 porcí hovězího guláše, ale nevím,jak mám spočítat indegrience na takové množství? děkuji

Nejlepší odpověď
zdeny

Jestli umíš uvařit jednu porci dobrého gulášku tak to vynásob třiceti.

Další odpovědi
hanjimka

Pokud děláš porce na 150g masa,což je dostačující tak to vynásob 30.Mě to vychází na 4,5kg masa.Když se dá o trochu víc nic se nestane.K tomu tak poloviční množství cibule a další suroviny podle zvyklosti a receptu.Na tu cibuli pozor ať to není sladké.

Michal Kole

Stačí umět trojčlenku

elektrikář

Jasou receptůry pro závodní stravování. Jinak stačí vzít kalkulačku. A recept ze své kuchařky vynásobíš.