kobranek

Jak mám splnit své Minecraftové sny?

Moje největší Minecraftový sny jsou: Vytvořit svět Ghillem a zabít draka. Jak je mám vyplnit?:

První: Tvořil jsem svět v Creativu. Měl jsem ho hotový. Zaškrtnul jsem zpřístupnění pro LAN. Potom jsem ho dal na můj web. Otestoval sem to. Stáhnul jsem svět a vložil jsem ho do Minecraftu. Jak je možný, že se mi to objevilo v Creativu, když jsem tam (v zpřístupnění pro LAN) zaškrtl Hra o přežití?

Druhá: Pokoušel jsem se okem z Endu už několikrát dostat do Endu. Ale nikdy mě oko nezavedlo dál. Jak ho mám najít, abych mohl zabít Draka?

Odpovědi
huxa

co je svět ghillem?
stáhni si TMI a tam si překlikni creativ na survival.
pusti si toto videa a ježíšek ti vše o hledání strongholdu popíše ;) http://www.you­tube.com/watch?v=4xlBJE­YSu9k