Jak mam skamaradit dva krecky ??

Mam stareho krecka a koupil sem noveho prisel sem domu a dal sem noveho krecka k staremu a ten stary zacal na nej utocit lezl na nej kousal ho a ja nevim co uz stym mam delat pomoste mi prosim jinak mam klec a v tom dost jidla a 3 schovavacky

Doplňuji:
Mam holku a kluka a a jen samecek ji cucha k pohlavi ale kdyz dam samicku kousek k kleci tak uplne zacne bit agresivni nevim proc jinak diik za rady slysel sem ze musim vydesinfikovat klec a nastrikat je stejnou vonavkou a potom je datk sobe a ze se skamaradi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud jsou to samečci,tak budou bojovat neustále.
Starý si chrání své teritorium,koukal jsi na pohlaví?

Další odpovědi:

Bronzový

Křečky neskamarádíš, jsou to samotáři.

Bronzový

Dva samečky k sobě nedávat. Jeden druhého může i zabít.

Začni jednomu říkat vtipe a druhému trapasu a to vše bez diakritiky.

Pokročilý

mám stejnou zkušenost, samec mi napadal samičku když jsem jí přinesla asi o týden později než prvního krečka.. co jsem šlyšela tak křečkové jsou velmi často samotáři a tak často nechtějí mít v okolí ani samičku a obzvlášt džungaráci... také ale záleží na povaze..

také jsem zkoušela vymýt klec a vše, ale i tak to nepomohlo protože křeček už svou klec poznal.. a navíc napadal samičku i v naprosto jiné kleci kde samička bydlela s myškama, které pak samec napadal taky...

Je nejlepší koupit dva křečky najednou a najednou je dát i do klece, budou se navzájem pamatovat a budou vědět že klec předtím nepatřila ani jednomu z nich...

ale opravdu to je i o povaze..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.