SniperCZ

Jak mam skamaradit dva krecky ??

Mam stareho krecka a koupil sem noveho prisel sem domu a dal sem noveho krecka k staremu a ten stary zacal na nej utocit lezl na nej kousal ho a ja nevim co uz stym mam delat pomoste mi prosim jinak mam klec a v tom dost jidla a 3 schovavacky

Doplňuji:
Mam holku a kluka a a jen samecek ji cucha k pohlavi ale kdyz dam samicku kousek k kleci tak uplne zacne bit agresivni nevim proc jinak diik za rady slysel sem ze musim vydesinfikovat klec a nastrikat je stejnou vonavkou a potom je datk sobe a ze se skamaradi

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsou to samečci,tak budou bojovat neustále.
Starý si chrání své teritorium,koukal jsi na pohlaví?

Další odpovědi
melanie

Křečky neskamarádíš, jsou to samotáři.

Stingo

Dva samečky k sobě nedávat. Jeden druhého může i zabít.

anonym

Začni jednomu říkat vtipe a druhému trapasu a to vše bez diakritiky.

Angi-Shy

mám stejnou zkušenost, samec mi napadal samičku když jsem jí přinesla asi o týden později než prvního krečka.. co jsem šlyšela tak křečkové jsou velmi často samotáři a tak často nechtějí mít v okolí ani samičku a obzvlášt džungaráci… také ale záleží na povaze..

také jsem zkoušela vymýt klec a vše, ale i tak to nepomohlo protože křeček už svou klec poznal.. a navíc napadal samičku i v naprosto jiné kleci kde samička bydlela s myškama, které pak samec napadal taky…

Je nejlepší koupit dva křečky najednou a najednou je dát i do klece, budou se navzájem pamatovat a budou vědět že klec předtím nepatřila ani jednomu z nich…

ale opravdu to je i o povaze..