doney gal

Jak mám sbalit holky na diskotéce, když se jich bojím?

Když jsem na diskotéce, tak bych chtěl nějakou sbalit, abych se s ní mohl potom líbat. Ale hrozně se jich bojím a nevím, jak jí mám sbalit. Co jí mám říct a jak se tvářit? Mám k ní přijít, když bude někde stát třeba u baru? Nebo k ní mám jakoby přitancovat na parketu? No ale když je tam hrozný hluk, to jí mám křičet do ucha? Ale hlavně vůbec nevím o čem mluvit.

Nejlepší odpověď
Šidlo

nebalte holky na diskotékach..­...fakt nie…pre vaše dobro…viete, aké typy holiek zvyčajne chodia na diskotéky?

a báť by ste sa mali ich kluku, nie ich samotných......

opäť, pre vaše vlastné dobro, hľadajte známosti niekde inde

Další odpovědi
Agneta

No přece na diskošce…přitan­cuješ, sáhneš jí obouma rukama na zadek* – a je to!:DDD
*) a nezapomeň napsat jak to dopadlo:DDD

anonym

Já nevím, mě kluci často dělají všelijaké návrhy třeba, ať s nima jdu na záchod…

BANAN93

:D :D :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fEAe1GGa­IHE :D :D :D

Tak to je těžký, se jí bojíš oslovit a líbat se jí nebojíš ? :D Prostě to zkoušej a když se to nepovede tak si řekni… „její blbost, ta si mě nezaslouží“ :D

KARI05

Chceš aby byla mrtvá nebo živá??? 😁

ReHu

Když se jich bojíš, asi bude dobré, když nějakou dobu počkáš.
Až se bát přestaneš.