Klovak

Jak mam sbalit holku ve 12ti?

Je mi 12 let, chodim do primy na nejmenovena gymnazium a libi se mi jedna holka. Nevim jestli se libim ja ji ale z toho jak se ke me chova sem usoudil ze asi ano. Date mi prosim par tipu jak zacit a jak ji „sbalit“ napr. Pres sms (ve skole neni klid ani soukromi)?

Nejlepší odpověď
ministri

Inteligencí a bystrou myslí. Psát básně a povídky, být pozorný, podržet dveře, když si sedá, přisunout židli, usmívat se a nedělat ze sebe pitomce.

PS: Někdy zabere jen rozbít hubu největšímu borcovi z vyššího ročníku 🙂

Další odpovědi
radce

Na to, abys pozval holku třeba na zmrzlinu, nepotřebuješ soukromí!!!
Anebo se stydíš za to, že se Ti líbí?!

venkovan

Jak začít? Normálně – univerzální návod nenexistuje. Zkus co ti řekne mozek. V nejhorším případě se ti to nepovede. Ale ten protějšek taky má mozek, tak zpravidla pochopí co ten druhý chce říc.

Michal Kole

Dváctiletou holku bych nebalil ! Je POD ZÁKONEM !

Klovak

Mno jo, pozvat na zmrzlinu… Soukromi potrebujes protoze jak znam ostatni, zacali by se mi posmivat (za rok, dva mi to budou zavidet). Potrebuju vedet jak zacit, mozna ani nevi ze se mi libi a ja nevim jisle jestli se libim ji