Rozamunda

jak mám rozumnět větě: Mám standartní chut´ na sex.

Nejlepší odpověď
www

Jak to kdo myslí, a co tím míní, těžko říct. Velmi často totiž mnozí použijí cizí slova nesprávně ☹
Ale chápal bych to já jako obvyklou, běžnou tak, jako ostatní většina.

Další odpovědi
Drap

Standart může znamenat , normu, nebo také životní úroveň. Zkráka má zřejmě stálou chuť na sex.

mosoj

Standartně je to 2× za rok, nadstandartně 4 x za rok. Podstandartně je to když se skáče na jedné noze a křičí čím, čím, čím. Dokaž že nemám pravdu. Kravina na n -tou.

marci1

Že má chuť na sex v běžné normě, běžných počtech styků : ano málo, ani hodně.
Doplňuji:
Opravuji : ani málo

Reezo

tak v první radě je potřeba zjistit, jaké měřítko má pro slovo standartní. Někdo má pod tím 2× za rok někdo to standartně dělá každý den, někdo dokonce třeba 3× denně. Pro mě je standart aspoň obden třeba 🙂 pro přítelkyni je standart několikrát denně