Blecha

Jak mám rozšířit operační paměť na mym PC ?

Co musím vyměnit ( přesný výrobek k Acer Aspire T180) ?

Odpovědi
anonym

s těmito informacemi těžko nějak pořádně radit.. rozhodně bych, ale doporučoval, jestli máte nějakého kamaráda, který je v PC trochu zběhlejší, aby to vyměnil přímo on.. případně servis..

//nejlepší by bylo dát třeba informace přímo z programu EVEREST, kde se pak snadno dohledá co by vám tam šlo

//program možno najít zde: http://share-rapid.com/sloz­ka/25194/nazev/
je to tam dole