Jak mam říct neznámému řidiči PPL

Jak mam říct neznámému řidiči PPL z druhého konce republiky že pokud zákazník v „Kotěhůlkach“ nebude doma vyzvedne balíček soused. 🙂

Nejlepší odpověď
elektrikář

Řidič volá v den dodání zákazníkovi, upřesňuje dodání.Stačí když necháte u souseda svůj telefon nebo ve svém necháte přesmněrovat k sousedům své hovory na tento den.

Další odpovědi
tuCZek

Pokud vím tak z PPL řidič dopředu zavolá,tak snad se s ním domluvíte