Janča169

Jak mám reprezentovat můj blog?

Teda jsou to estranky ale nevim jak mam zaridit aby se tam nekdo kouknul tak tady mate aspon stranku vy:www.snecinsed­mikraska.estran­ky.cz a reknete mi jak bych je mela zverejnit?Děkuji

Odpovědi
Terryle

choď na jiný blogy – ideálně ty, který se tomu Tvýmu nějak podobají. Komentuj články (ideálně je pochval :) a podepiš se a přihoď odkaz na svůj blog – většinou se tam majitel blogu koukne. A pokud si vzájemně padnete do oka, můžete si přidat vzájemné odkazy – a tak se o tobě doví víc a víc lidí.

arygnoc

není příliš korektní nás lákat na nehotové stránky.

Jiného komentáře se radši vzdávám.

arygnoc

a chybí mi tam kontakt, možná bych ji poradil.

arygnoc

a chybí mi tam kontakt, možná bych ji poradil.

Terryle

no tak, holčina je začátečnice ;o) trošku shovívavosti…