randejl

jak mám připojit herní konzoli GPDevice k počítači ?

mám herní konzoli GPDevice která má mít 180 her ale je jich tam sotva 20 , nevíte jak ji mám připojit do počítače , když jsem jí zapojil přes kabel tak se mi v počítači neukázala . Prosím poraďte mi jestli mám něco špatně s počítačem nebo jsem v konzoli něco blbě zmáčkl . PROSÍM POMOCTE MI DĚKUJI ZA ODPOVĚDI

Odpovědi
cochee

Jelikož tady asi nikdo GPDevice nevlastní, zkusím poradit takto: Reklamace?…

w3th

GPDevice vyzerá ako lacná čínska napodobenina niečoho medzi SEGA Nomad (prenosný Genesis) a PSP. Na krabici je screenshot vzdialene podobný Mario Kart zo Super Nintenda, 180 hier a 1GB miesta, ale aj o tom mám tendenciu pochybovať. Neviem o aké hry ide, ale o použití akejkoľvek emulácie pochybujem; google o tom zariadení zhola nič nevie, možno ak zoznam predajných miest a webstránok. Skúste reklamáciu s vrátením peňazí, prinajhoršom kus za kus…