Krejcík

Jak mám přibrat?!?! 15 let

Zdravím všechny, jsem už v koncích.. Říkám si že to s moji váhou není tak zlé, ale podívám se do zrcadla a chce se mi brečet. Měřím okolo 185cm, vážím 56kg a je mi 15 let. Láduju do sebe jídlo kdy můžu, zaplním se pokaždý když se ve mně uvolní místo alespoň na čokoládu, v š. jídelně taky žeru asi nejvíc. Prostě, proč zrovna já musím mít takovej problém? Proč mě všechno pořád se*e? Ani ten dkg nepřiberu, můžu maximálně tak shodit když vynechám večeři!! Je to hrůza, prosím Vás, nemáte nějaký jídelníček po kterém bych přibral? Jestli se tu dočkám odpovědi typu „zajeď si k doktorovi, víc jez, nech se léčit“ tak to ignoruji. Klidně i nějaký přípravek po kterém přiberu! Vrazím do toho klidně víc peněz, mně moje váha prostě vadí, snažím se i občas posilovat, no jenže tím zase akorát shodím kila. Prosím Vás tu na kolenou, poraďte mi. Děkuji!
Doplňuji:
asi nikdo neporadí :/

Odpovědi
huxa

a proč chceš víc vážit? tvá váha je ideální

Pájo

Co štítná žláza?

venkovan

Za deset let budeš držet dietu. Prostě než dospěješ, tak jsi docela normální kluk – něco takového hubeného, vyčouhlého. Za pár let se to srovná. Podívej se na vysoké holky okolo 13 let – taky hubené nic a okolo 15 už to jsou kočky a okolo 22 krásné ženské )holky dospívají trochu dřív)
Pokud neumíráš hlady, tak to moc neřeš. Na tu tvoji výšku když jsem přišel z vojny jsem měl 70 kg. To jsem do sebe nasoukal v pohodě 15 knedlíků a ještě koukal čím bych se dorazil.
Zkus víc všestranně cvičit, aby se ti formovaly svaly. Nauč se držet rovně tělo a k děvčatům buď příjemný a ohleduplný. Potom uvidíš, že život o postavě v zásadě není.

zzzzz

Já jsem měla podobný problém, ve třiceti jsem vážila 50kg s výškou 172. Pomohly mi B12, je to vitamín, píchá se do svalů a musí ti ho napsat lékař. Na tvém místě bych ještě počkala, zatím pořád rosteš, ne jen do výšky, ale i do objemu. BMI máš něco málo přes 16, ale já si myslím, že vážně přibereš věkem.

FikeCZ

Kamarade..Já mám skoro 16 ..měřím 170cm ..a vahu mám 45Kg..a stěžuju si?..Byli doby kdy sem brečel že chci byt jako ostatni ale ted mne to opravdu netrapí.je to spíž o kolektivu no ne?…Předevšm by ses neměl psychicky trapit nebo se stresovat to je taky důvod :) ..Já se tomu už poddal ..Nejím sice pravidelně někdy třeba vubec..a začína se to zpravovat..Chce to čas :)

Jooohn

Doporučuji navštívit lékaře, může jít o štítnou žlázu, dále může jít o zvýšenou hladinu stresu, kdy je člověk stále v napětí a „aktivní“ a tělo si málo odpočine a více spaluje…

anonym

To se spraví, taky jsem byl vyžle. Teď jsem sice pořád štíhlý, ale vážím 95 při svých 183cm. Měl bys spíše jíst pravidelně, občas se narvat ovocnými knedlíky… Kamarádovi pomohl guláš s rohlíkem. Ládoval se jim 14dní a jak se zaoblil, to bys nevěřil.

florian

Vím,že to bude vypadat jako fráze a nech si vyšetřit štítnou žlázu.Je to sice jedna z mnoha možností a le v současné době mně nic jiného nenapadá.Ivan.