ZangetsuTS

jak mam preprosit rodice aby mi dovolili nabarvit si vlasy na modro popr tyrkyzovo?

Nejlepší odpověď
bolak

Vidíš si na svůj vlastní pupík? Pokud si na něj vidíš, tak to znamená že pupeční šňůra již byla odstřižena, tudíž tělo ve kterém se teď nacházíš ne naprosto nezávislé a hlavně patří jen a jen tobě.

Hlavu si prostě obarvi na modro a uvidíš co se bude dít. Co by ti asi tak mohli? Jestli dostaneš pár facek..to za to snad stojí ne? Obarvit si hlavu nazpátek tě asi nijak nedonutěj, maximálně by ti mohli celou hlavu oholit, tudíž se předem musíš pojistit, tedy říct že jestli si tě odchytnou a hlavu ti proti tvojí vůli oholej, tak večer, jakmile usnou, vezmeš strojek a oplatíš jim stejnou mincí.

Další odpovědi
manon

Proč si chceš barvit vlasy na modro, když jsi člověk, co si váží názoru rodičů? Barvit si vlasy na modro lze pouze z hecu – to by rodiče mohli pochopit, ale spíš Ty nakonec od nich přijmeš názor, že je to blbost a i bez toho, nebo právě bez toho, můžeš být sám/a sebou.