Sabča 12

Jak mám přemluvit rodiče, abychom se od Ostravy odstěhovali do Jablonce nad Nisou?

Nejlepší odpověď
quentos

Projděte si především těch minimálně deset podobných starších otázek.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+p%C5%99em­luvit+rodi%C4%8De
Potom je třeba je uvědomit si následující:

  • stěhování je nákladná a složitá věc, obzvlášť na takovou dálku, a náklady budou hradit zase rodiče; je skutečně stěhování nutné? Z jakého důvodu byste se měli stěhovat?
  • rodiče mají jistě práci v místě bydliště (nebo nedaleko); uvědomujete si, že budou muset kvůli tomu oba hledat novou?

Další odpovědi
anonym

To bys musela mít pádný důvod, třeba špatný zdravotní stav a nebylo by se čemu divit, vím, co to je žít v Ostravě. Ale proč zrovna do Jablonce, to tam máte nějaké příbuzenstvo?

ReHu

Co je v Jablonci lepšího než v Ostravě?
Budou tam mit rodiče práci?
Jaké by tam bylo bydlení?
Nechyběli by ti kamarádky a kamarádi?

marci1

A jaký by to měl být důvod k přestěhování? Jen rodiče rozhodují, kde budete bydlet. Dokud nejsi plnoletá, nemůžeš rozhodovat, kde budete bydlet. 🙂