emka007

Jak mám přemluvit rodiče aby mi koupili tablet?

Nebyla bych první mezi kamarádama kdo ho má a za měsíc mám narozeniny, takže…

Nejlepší odpověď
www

Chyba, mělas napsat Ježíškovi!
Teď je budeš muset přesvědčit, jak a k čemu je to pro tebe tak výhodné. Větší displej pro řešení věcí pro školu, e-knihy, možnost připojení WiFi atd.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

iceT

Popros rodiče,aby ti ho k narozeninám koupili-pokud máš nějaké penízky našetřené,bylo by hezké,kdyby sis polovinu nebo alespoň kousek uhradila sama,ale konečné rozhodnutí je na rodičích.

Bedy

To to aby si rodiče připravili aspoň takových +/-5000Kč. Levnější tablety jsou spíš zdroj utrpení, než pomocník.

Nykki

Žádní rodiče.. sama si na něj vydělej.. já si vydělávám na notebook,protože na střední ho budu potřebovat..