Avatar uživatele
Pája04

Jak mám přemluvit rodiče aby mi koupili kočku?

Nemám žádné zvíře a chtěla bych kočku.Jenže jak mám přemluvit rodiče aby mi ji koupili?Prosím poraďte…:(
Doplňuji:
Je mi 12 let, a myslím že o kočku bych se zvládla postarat… :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4684 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

má to podobná úskalí jako přemlouvání ke koupi jiných domácích mazlíčků, takže jukněte sem:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-premluvit-rodice-aby-mi-koupili-psa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Záleží na tom, kolik je ti let, zda budeš schopná se o kočičku postarat. Uvědom si, že to nebude rok nebo dva, ale třeba i 15 let i více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vivatis2-

Kočky jsou často zadarmo takže nevim proč chceš utrácet peníze když můžež mít kočku zdarma, ale ty věci stojí hodně peněz!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domka

Já jsem je tady nemohla přemluvit. Kámošce se narodili koťata jedno mi dala já ho donesla domů a řekla že kdyby jsem si ho nevzala zabili by ho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pecho23

Půjčky pro každého, Půjčka je nabízena s přijatelnou úrokovou sazbou 3%. mnoho bank vás odmítlo. Potřebujete financování konsolidace dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání vrátit se na správnou cestu, kontaktujte nás nyní na e-mailu: redmilagudencia@seznam.cz
whatsapp+ 420 225 636 045

Avatar uživatele
GM

Mohla by jsi zkusit koupit 1 – 2× časopis Naše kočky (časopis pro všechny milovníky a chovatele koček, zvířecích bohyň lidského světa), s rodiči si jej prohlédnout, třeba potom to přemlouvání nedá tolik práce. Jen tak mimochodem – kočku neochočíš, ochočí si ona tebe. Ušlechtilé kočky jsou velmi drahé, nejlepší podle mého názoru jsou obyčejné české micinky, koťátko dostaneš od hodných lidí zdarma. Ušetříš na pelíšku pro kotě, protože si najde místo na spaní samo, ne to které mu určíš. Pravděpodobně ti dovolí spát s ním ve tvé vlastní posteli. Lidi se dělí na kočičkáře a pejskaře, já jsem kočičkář, přestože máme i psy. Přeju ti hodně úspěchů při získání koťátka a hodně trpělivosti a lásky při péči o ně. Zdraví GM.

před 4684 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek