bláznivka

jak mám přemluvit rodiče aby mě zaplatili modelingový tábor za 5690kč?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nijak. Nepřemlouvat. Uznat jejich rozumné argumenty.

Další odpovědi
marci1

Záleží na jejich finančních možnostech a také jestli považují tuto investici za potřebnou a nutnou.

Ozzy21

To je přece individuální, rodiče se rozhodují podle toho na jak je to dlouho a podobně, jestli nebudou chtít tak je popros ať ti na něj přispějí. Musíš šetřit.

Děda Louda

Musíš je napřed pořádně opít nebo jinak omámit. Taky by mohlo fungovat třeba vydírání.

marketa54321

To je celkem vysoká částka. Holce, která chce být modelkou a něco pro to sama aktivně dělá, bych zaplatila. Holce, pro kterou je to jen rozmar, bych vysvětlila, že nemám peníze na každou blbost, co si vymyslí. Záleží tedy na tobě a tvém chování, podle toho se rodiče rozhodují 😉

arygnoc

asi to považujú za zbytočne vyhodené peniaze.
skúste používať hlavinku na rozmýšľanie a nie iba na nosenie účesov.

zzzzz

Co tam budou modelovat? .-DDD

zzzzz

Jo ahá, už mi to došlo, nehty 🙂

To je divný tábor, já jezdila na indiánský, ten byl super.