Avatar uživatele
anonym

jak mám přemluvit mámu aby mi koupila morče?

budu mít králíčka a k němu bych chtěla i morče,ale máma o tom nechce ani slyšet-navrhovala sem že všechno zaplatím budu se o ně starat-už nevím co mám dělat poraďte mi prosím-jste moje jediná záchrana-morče si hrozně přeju,ale vůbec nevím co mám dělat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? funky před 4613 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Babsi

Prostě ho přines… takhle jsem přinesla domů už dva křečky, dvě morčata a před rokem, když jsem neměla doma už žádné zvíře, tak jsem donesla laboratorního potkana, ale to mě bylo už 18…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janča169

Tak co bys chtěla víc morče nebo králíčka? Nechceš to jen abys ses mohla pomazlit? Budeš se muset starat 2× tak o klece a jídlo pro králíka a pro morče. Být tebou pořídím si morčátko až ti zemře králíček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Babsi: vaši metodu může zkusit, ale udělala to i moje kamarádka a její máma ji s tim vyhnala – byl to pískomil, tak jsme to zkusili i my dioma a taky to nedopadlo dobře, tak jsme toho pískomila nesli do zverimexu, jestli by ho tam nechtěli, naštěstí si ho vzali.
Když budeš mít králíčka, myslím, že jiné zvíře už mít nemusíš, nebo to zkus vyměnit, jako že králíčka nechceš, jestli by místo něj nemohlo být morče

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek