Dominka

Jak mám přemluvit mamku že nechci už jezdit na tancování i když mi slíbila že to do konce roku mám vydržet!!!!!!!­!!!!!!

že nechci jezdit na tancovani!!!!!!!!!!­§§

Odpovědi
IK

Když už rodiče něco zaplatí je pozdě říkat že to nechceš, ale pro příště by se ti to mohlo nevyplatit, tak se snaž využít příležitost. Snaž se, aby se tě příště zeptali předem, ale také aby nelitovali vyhozených peněz. Většinou to není jen o penězích ale o odmítnutí jejich dobré snahy pro tebe udělat to co si myslí že je nejlepší. Budeš s nimi už jen pár let než se osamostatníš, pak ti bude scházet že tě někdo nepodporuje a máš to jak si to uděláš…