obyč holka

jak mám přemluvit mamku, aby mně vyžehlila vlasy?

Prosím jak mám přemluvit mamku aby mi vyžehlila žehličkou vlasy ? Jednou mi je vyžehlila a děsně se mě ty vlasy líbili :3 prosím poradte

Nejlepší odpověď
klumprt

Jsou dvě možnosti. Jedna vychází ze základní poučky, že vlídným slovem a namířenou pistolí dosáhneme mnohem víc než pouhým vlídným slovem. Tuto možnost nemohu ovšem doporučit. Jednak je nemorální, někdy až přímo nelegální a jednak to neprospívá vztahům v rodině.
Ta druhá možnost je pouhé vlídné slovo. Tím se nedá nic zkazit. Navrhuju:

„Maminečko moje nejmilejší, byla bys tak hodná a vyžehlila mi vlasy? Já ti slibuju, že budu moc hodná, budu se učit a budu ti se vším pomáhat.“
Případně se to dá doplnit ještě o sliby, že se budeš vyhýbat drogám a alkoholu, že si vybereš slušného a bohatého chlapce, až budeš velká, že budeš mít hodně vnoučat, že až maminka bude stará, že ji nestrčíš do starobince a až umře, tak jí vystrojíš hezký pohřeb.

Další odpovědi
redy

Proč si je nevyžehlíš sama?
Jak mám vědět, jak poprosit tvoji mamku? ☹
Že by, mami prosím…