Maggie.b

Jak mám přeložit…

Jak mám přeložit větu: „It means that many Sydneysiders, the people who live there, come from different palace around the world.“? Hlavně nevím, jak přeložit to Sydneysiders… Poradíte?

Nejlepší odpověď
Alesh

Obyvatel Sydney bývá obvykle označován jako „Sydneysider“.

… čili „obyvatel(é) Sydney“

Zdroj: http://dosydney.cz/

Další odpovědi
quentos

to klíčové už poradil kolega, tak jen ohledně toho zbytku – předpokládám, že v tom „palace“ se Vám podařil hezký překlep a má tam být „place“ ;{)> čili „To znamená, že mnoho obyvatel Sydney, tedy lidí, kteří v Sydney žijí, pocházejí odjinud.“