eva :)

Jak mám překousnot učitelku?

Naše třídní učitelka je fakt hrozná.Třeba děcka řvou ale například já jsem zticha a zchytám to i já nasolí nám vždycky kolem 10 cvičení.Já už to prostě nepřekousnu a mám na tu učitelku pořádné nervy.

Nejlepší odpověď
led

Všetci za jedného, jeden za všetkých. Asi sa zamilovala do Troch mušketierov :)
Ale teraz vážne, treba to „prekúsnuť“ a vydržať. Ak začneš byť už teraz na seba náročná, neskôr sa ti to zíde.
Je to problém si tých 10 cvičení prebehnúť?
Ber to ako beh na veľkú vzdialenosť, začiatok je ľahký, potom príde únava, pridá sa zotrvačnosť a relatívny oddych, vo finiši zbadáš cieľ a rozbehneš sa maximálnou rýchlosťou. Odmena? Prekonala si samu seba.

Další odpovědi
Drap

Být tebou, tak udělám vše pro to, aby jsi se stala ředitelkou té vaší školy, a pak jí to můžeš nandat.