adélka žabka

Jak mam povat kluka na rande?

Doplňuji:
Kdyz jsem s nim chovam se jak mala,cely den na nej musim myslet.Ale v podstate vubec netusim jestly o me ma zajem?

Odpovědi
huxa

Zcela upřímně ti odpovím-první rande by sis mohla pamatovat, dle pravopisu ti ještě nebylo ani 12 let, takže ještě pár let počkej.
Jinak, aby holka zvala kluka na rande není moc vert, pokud přesto chceš ho někam pozvat, tak ho prostě pozvi, ne? „hej, mám chtěla bych jet v pátek do kina, nepojedeš taky?“

Jsemtady

asi by s tebou nechtěl trávit čas kdyby ten zájem neměl.
Možná se dát trochu do gala a zjisti jestli po tobě bude čumět a sypat komplimenty,
pak nadhoď že nemáš s kým do kina a vyber večerní promítání … např.
když bude sypat komplimenty tak mu nějakej vrať ať má odvahu chlapec.

PostApMan

To jestli má o tebe zájem se sice dá vypozorovat, ale v tvém případě doporučuji s ním strávit nějaký čas – sama a pokud na to přistoupí a rád, tak se určitě sám projeví. Můžeš ho trošku „nakopnout“, něco naznačit – máš spoustu možností.

led

adélka žabka, podle obrázku usuzuji na školoupovinnou slečnu.
Nerozmýšlej, ale jednej! Kdo zaváhá, nic nezíská … Heslo pro váhavé loudaly…
Jestli se ti chlapec líbí, je přece rovnoprávnost, pozvi ho na limonádu (případně jiný nealkoholický nápoj) a pokud má zájem, pozvání přijme.
Pokud se stydíš jít sama, vem i kamarádku a on kamaráda.

anonym

Ukaž mu kozy on určitě řekne ano :)