Dr. Vševěd

Jak mám použít jehlici do vlasů?

Chtěla bych nosit takovou tu čínskou jehlici do vlasů, ale nevím, jak se k tomu dělá ten účes.
Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

něco pro inspiraci,je tam krok za krokem,já používám vážně všechno,co mám po ruce,třeba i vidličky,šrou­bováky apod…

http://www.fler­.cz/blog/zaklad­ni-pouziti-jehlice-do-vlasu

Další odpovědi
ReHu

Já zamotám jednoduchý uzel a pak propíchnu vlasy v uzlu, přidám vlasy u hlavy, znovu do vlasů v uzlu. Musí to být pevné, to poznáš hned. Je to jednoduché, funkční a rychlé, v nouzi použiji třeba i propisku.

anonym

Tedy ten Šroubův nástroj ve vlasech – to bych i rád viděl.