Jak mám postupovat v případě,že jsem za stěrač dostal výzvu MP?Parkoval jsem v ulici se zákazem vjezdu bez povolení MÚ.

S pritelkyni jsme se vydali do zoo a chteli zaparkovat mimo placene parkoviste, hledali jsme v okoli ulici, kde je mozne auto nechat, mista vsude mnoho, ovsem vsude znacky zakazu vjezdu bez povoleni mestskeho uradu, po chvili jsme hledani vzdali a auto zde nechali, po navratu jiz byl za steracem listecek s vyzvou od mestske policie, prosim o radu, jak je mozne se vyhnout pokutovani?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jednou se mi stalo něco podobného. Na lístku bylo mimo jiného napsáno, abych se dostavil k vysvětlení. Tak jsem tam šel, že si jdu pro to vysvětlení. asi je to tak zblblo, že jsem to pak uhrál bez pokuty a ještě se omluvili.

Další odpovědi:

Zlatý

Zaplatit,protože za "chyby se platí".

Zlatý

Není nic jednoduššího - když se ve chvilce vrátím k autu zavolat na oddělení MP a domluvit se a omluvit se za špatné parkování.
Nicméně zastavit na zákazu zastavení a hledat místo k zaparkování pěšky - to nevím zda to MP "sežere". Je logické, že v blízkém okolí placeného parkoviště nebude žádné volné místo k neplacenému parkování.
Navíc - není neobvyklé, že takové auto e sveze na placené parkoviště na korbě odtahové služby. Takže jen pokuta je svým způsobem drobnost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.