leporela22

Jak mám postupovat, když z mého účtu byly odeslány peníze, aniž bych si toho byl vědom, a nevím komu?

Dobrý den, dneska jsem vybíral peníze, a když mně vyjela stvrzenka, už se mi zdálo, že mám málo peněz na účtu, a teď, když jsem se podíval na online bankovnictví, tak tam byla platba 2500 Kč kamsi na nějakou seznamku nebo co. Vůbec nevim, co to je. A navíc nevim, jestli někdo z vás má Českou spořitelnu, ale špatně mi to ukazuje platby, například v neděli jsem nakupoval v Bille a platil kartou. Jenže v historii mi to zobrazilo, jako bych platil v úterý. Nebo v pátek jsem platil benzín a to tam taky ještě ani není. Tak nevím, mám počkat do pondělí a jít na pobočku? Jenže jak jim to tam ukážu, nijak.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Kontaktuj infolinku ČS, myslím že to je 800209209 a zde jim sděl své obavy. Je možné, že se někdo naboural na účet.
Co se týče plateb kartou, jsou zaúčtovány později, ale blokace financí je ihned po platbě kartou.