mini

Jak mám postupovat, když nájemník neplatí včas a řádně.

Vlasním byt v os.vl, pronajala jsem ho, ale nájemnice za listopad zaplatila méně a opožděně, za prosinec poslala peníze na jiný účet a já jsem tímpádem na správě brána jako dlužník. Při podpisu smlouvy byla dána kauce, mám to teď zaplatit za ní z kauce, nebo vyčkat až to zaplatí sama? Což může být klidně i za měsíc nebo dva, pokud jí to vrátí z toho cizího účtu. Co mám dělat, když jsou stále nějaké problémy? Bohužel jsem uzavřela smlouvu na neurčito a nevím jak mám nadále postupovat. Poradíte mi někdo prosím? Děkuji

Odpovědi
Marky 2

Dobrý večer.....koukněte na tento odkaz možná Vám pomůže

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/vlastnic­tvi-nemovitosti/18897-jak-se-zbavit-neplaticiho-najemnika