Jak mam postupovat když firma ktera mi měnila plynovy kotel mi 5měsicu nedala revizni zpravu.Nemaji pry čas.

Za praci jsem po montaži zaplatil a revizni zpravu mi měli dodat do tydne.Revize je provedena jen nemam k ni doklady.Děkuji za radu.

Odpovědi
mosoj

Pokud není doklad jako by nebyla.
Obraťte se na revizního technika, který revizi prováděl. Třeba se ještě něco zajímavého dovíte. Máte ve smlouvě, že vám firma dodá instalaci kotle i s revizí ? Bývá to zvykem, ale když se firma takto chová ?