LEONEK

Jak mám postupovat, když chci vypálit hru na CD – mám Nero, jaký je postup? Děkuji

nevím vůbec jak se to dělá pokud hra kterou stáhnu je v iso ? tak jak postupovat? děkuji za návod

Odpovědi
janek66

Na hru je nejlepší použít „virtuální mechaniku“.Stahnete si ji do počítače např.ze slunečnice a hra se do ní jen přesune a můžete v klidu hru instalovat a hrát.Odstraní i různé ochrany ve hře.Já osobně používám:Daemon Tools Lite.