Maggie.b

Jak mám pečovat o bambus z Hornbachu který není v hlíně ale v takových černých kamínkách. Jak a kdy ho mám zalítvat?

Doplňuji:
Velké jsou tak milimetr…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nevím jak velké jsou ty kamínky,ale dcera to má ve skleničkách,které jsou neprůhledné.Tak aby věděla kolik je tam vody dala tam brčko podél toho bambusu a když ho ucpe prstem a vytáhne vidí kolik je tam vody.Když málo zbytek vylije a nalije novou.Bambus vždy vytáhne a při výměně vody opláchne kořeny.
Doplňuji:
Je potřeba každých 14 dní vyměnit vodu a ty kamínky proprat a nebo předělat do váziček,aby jsi nemusela proplachovat ty kamínky na sítku.Dcera to také vyměnila za vázičky.