Džanička

Jak mám otevřít zazipovanou složku?? Kompromitovaná složka (metoda ZIP)

Nejlepší odpověď
Hlada

Nainstalujte si nějaký komprimační program, např.
WinZip
WinRAR
7-Zip
ALZip
Základní komprimační formáty umějí otevřít i Windows.

Další odpovědi
Tombik

Zkus WinRAR, je nejlepší a je zdarma: http://bit.ly/h19HxI

led

Windows má priamo v syséme otvárania komprimovanej zipovanej zložky.
Kliknite pravým tlačitkom myši – otvoriť.
Doplňuji:
oprava: v systéme

PS.
tak to dopadne, keď nečítam po sebe ☹

Miroslavst

Snad komprimovaná. Třeba v programu total comander a zde zvolit dekompresi.

Bublinnka

Kliknout na ni pravým tlačítkem, zvolit extrahovat vše a je to :)

alexandra

Je třeba mít nainstalovaný WinRAR a pak jenom kliknu na ty knížečky pravým tlačítkem a dám extrahovat zde,nebo extrakt here.