Pažout

jak mám opravit aby fungoval zvuk na počítači?

asi před týdnem jsem dělala pořádek v počítači, mazala hry a nepotřebné programy
nechtě se asi stalo to že jsem vymazala program aby nám šel zvuk přes bedýnky
poraďte prosím ten program nebo jak to mám opravit.díky

Nejlepší odpověď
badisko

Urcite je vymazany ?…dival jsi se poradne v ovlacacich panelech > zvuky a zvukova upozorneni se ti tam neobjevuji ?…Nemas nahodou smazany jen ovladac ? Nebo vyplej zvuk?..Nejdrive si vyzkousej ho stahnout …majdes ho na strankach vyrobce PC…nebo nam prozrad co mas za masinu a my te odkazem na stranky …jo jeste si nejdrive otevri Muj pocitac > otevri systemove informace > otevri spravce Hardware > a tam spravce zarizeni > pravdepodobne tam bude repracek a u nej soud, …mas u nej vykricnik?..nebo ti tam nedej boze chybi uplne :D sice nevim jak by jsi to smazal ..ale vse je mozne …jinak si to jeste muzes overit v Ovladaci panely>pridat harware > tam das ze zarizeni bylo pripojeno a zase se podivas na audio..kdyz to rozkliknes tak ti povi jesli pracuje spravne …mebo jsi ho ty nejakym zahadnym zpusobem nahodou fakt neodstranil .. …dej vedet jak fachcis po instalaci noveho ovladace…

Další odpovědi
Braník

Zkuste se vrátit v čase,start-příslušenství-systémové nástroje a pak obnovení systému a tam si nastavte potřebný datum
realizace.

Pažout

díky už to mám hotové-udělala jsem to že jsem šla hledat zvukovou kartu(to jsem našla na webovkách počítače) pak jsem něco zmáčkla,chvíli to nabíhalo a hotovo
díky moc všem