carlita

Jak mám ohřát knedlíky, aby nebyly vysušené? Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dejte je na pařáček do hrnce s vodou a přikryjte poklicí a ohřejte-suché nebudou.

Pokud ohříváte v mikrovlnce- tak je dám do mikrotenového sáčku malilinko zastříknu vodou a zapnu na 1 1/2 min.

Další odpovědi
tuCZek

do igelitového sáčku a v mikrovlnce

Drap

buď použít pařáček, a nebo, což je ještě lepší a rychlejší do mikrotenového pytlíku a dát na cca 1 min do mikrovlnky

Jikra

Klasicky na pařáčku nad horkou párou.
Nebo je v mikrovlnce dávám do mikroténového sáčku který před tím vypláchnu vodou aby vzniklo mikroklima uzavřu svorkou a propíchnu
jehlou kvůli tlaku.
Ohřívám 3/4 min.

johana 56

Do mikrovlnky v sáčku.Při ohřívání na pařáčku položím pod knedlíky tenký krajíček chleba,aby nebyly rozmočené a přikrývám je.

tom004

Klasicky napařit v kastrolu s napařovací vložkou. V mikrovlnce na talíř dejte knedle,trochu vody,(bez ní budou suché),přiklopte umělohmotným víkem,nebo obráceným hlubokým talířem. Čas musíte odzkoušet.

anonym

Pokud je dáte do mikroteňáku,střík­něte do něj trošku vody.1 minuta je dostačující.Kla­sický pařáček- je stejný výsledek,ale delší.