Berušinka

Jak mám odstranit kontakt na icq?

Jak mám odstranit kontakt na icq, tak aby se odstranil i v kontaktech toho koho mažu?
Doplňuji:
To já všechno vím 🙂 akorat nevím, zda se jde někde smazat i z kontaktů toho, koho chci smazat.

Nejlepší odpověď
SinceX

V menu, kde máš všechny kontakty, klikni pravým tlačítkem myši na uživatele, koho potřebuješ smazat. Tam vyber odstranit, a můžeš klidně zaškrtnout „Blokovat tohoto uživatele“ – ten už Ti nebude psát, resp., že když Ti bude psát, ty to neuvidíš..:)
Doplňuji:
To neuděláte nikdy, jedině byste musela uhodnout jeho heslo, nebo zkusit uhodnout jeho kontrolní otázku.
Další možností je, mu říct aby si Vás smazal..:)

Další odpovědi
Pepexxx

Kliknete na kontakt pravým tlačítkem a tam vyberete smazat :)

Bumbes

Nevím jak to je u ICQ (nepoužívám), ale například u Skype je volba blokování kontaktů. Ten kdo je zablokován, mne nemá možnost příště kontaktovat (používám na žebrající „milovnice z Afriky“), pokud si nevytvoří nový profil, ale ten se dá opět jedním kliknutím zablokovat.