cliwe

jak mám odstranit hučení větráčku u dvd rekkordéru LG ?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

u pc větráček hučí většinou z těchto důvodů:

  1. je zanesen prachem
  2. je vykloktaný
  3. vzduch co vyfukuje/natahuje naráží do překážky
  4. vyřešíš vysavačem a vlhkým hadříkem
  5. výměnou, složitější
  6. se u pc řešila třebas vystříháním díry namísto mřížkování v plechu nebo porovnáním kabelů :)

//pc/dvd v tom nebude rozdíl

Další odpovědi
baghira

A je to opravdu větráček? U dvd rekordéru může hučet víc věcí, harddisk, motor mechaniky…
Pokud je v záruce, tak reklamací.
Pokud je po záruce, tak do servisu. Výměnu větráku by sice zručný kutil mohl zvládnout, ale takhle je to jednodušší.
Ještě je možnost někam dozadu umístit skrytý spínač, kterým se větrák vypne (nebo přes odpor sníží otáčky). Sice se ti rekordér může uvařit, ale za naprostého ticha.