123 dominik

Jak mám odstoupit z gymplu v prime

Mamka nechce abych odstoupil ale já jo a slysel sem ze z primy muzes do roku odstoupit. nevite jake sou podminky abych odstopil?

Odpovědi
huxa

někoho zmlať či měj samé koule a oni tě rádi sami vyhodí ;)

Drap

Zaqjít na vedení školy, popřípadě na studijní , pokud tam je a říct, že končíš. Být na tvém místě, tak bych to ale ještě pořádně promyslel. Co chceš dělat dál ?

Haníí:D

Hele…Nevím sice proč chceš odstoupit, ale já bych si to nechala uležet. Stejnak kdyby jsi odstoupil tak by sis po pár letech vyčítal, že jsi tam nezůstal…Na gymplu se naučíš mnohem více než na základce…A jestli se ti stýská po kamarádech z minulé třídy, tak to se stýská všem to mi věř. poraď se o tom s rodiči nebo někým komu věříš, ale být tebou tak bych nechodila pryč..Vždyť jsi teprve nastopil! Hodně štěstí!

novinář

Ze školy můžeš odejít kdykoliv stačí prostě napsat : Já XY ukončuji studium na XY ke dni XY a podpis … odevzdat učebnice a čau
Doplňuji:
a samozřejmě tento dopis donést na sekretariát školy