Pokročilý

Jak mám odeslat zásilku?

Ahoj, někomu budu posílat tablet a zajímá mě jak ho mám poslat, jako doporučený a cenný balík??
Díky za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano. Jako cenný balik a doporučeně. Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše udané ceny.

Ale i přesto je třeba zásilku dobře zabalit, moc poště nevěřím. Zvláště v této době, kdy je pošta víc zaplavena zásilkami, pracovníci s nimi nezacházejí moc ohleduplně.

Kolem tabletu vložit pomačkané noviny do větší "kuličky", zpevnit atd., dát do větší krabice. Tablet se nesmí v krabici ani hnout.

Jaké jsou paramtetry pro tuto zásilku - viz odkaz.

https://www.ceskaposta.cz/…

Další odpovědi:

balík do ruky, balík na poštu, s pojištěním podle ceny tabletu. zákl. pojištění je 500kč. od toho všeho se odvíjí cena poštovného, takže se může vyšplhat klidně na 200kč. zabalil bych ho, vyplnil podací lístek a domluvil se na poštovní přepážce.

Zlatý

Poštu bych nedoporučovala. Spíše jiné přepravní společnosti. Až budeš mít zásilku připravenou, zavoláš tam a oni pro ni přijedou. Ještě jsem s nimi neměla špatnou zkušenost, s Českou poštou bohužel ano. :-))

Zlatý

Pošta je podle mých zkušeností velmi spolehlivá. Vše už bylo napsáno. Jen ještě malý dodatek. Zabalil bych do bublinkové folie a nechal poslat ještě jako křehké.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.