Avatar uživatele
Gami.Pet

Jak mám odeslat zásilku?

Ahoj, někomu budu posílat tablet a zajímá mě jak ho mám poslat, jako doporučený a cenný balík??
Díky za odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, marci1 před 3057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano. Jako cenný balik a doporučeně. Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše udané ceny.

Ale i přesto je třeba zásilku dobře zabalit, moc poště nevěřím. Zvláště v této době, kdy je pošta víc zaplavena zásilkami, pracovníci s nimi nezacházejí moc ohleduplně.

Kolem tabletu vložit pomačkané noviny do větší „kuličky“, zpevnit atd., dát do větší krabice. Tablet se nesmí v krabici ani hnout.

Jaké jsou paramtetry pro tuto zásilku – viz odkaz.

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/baliky/cr/cen­ny-balik

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

balík do ruky, balík na poštu, s pojištěním podle ceny tabletu. zákl. pojištění je 500kč. od toho všeho se odvíjí cena poštovného, takže se může vyšplhat klidně na 200kč. zabalil bych ho, vyplnil podací lístek a domluvil se na poštovní přepážce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Poštu bych nedoporučovala. Spíše jiné přepravní společnosti. Až budeš mít zásilku připravenou, zavoláš tam a oni pro ni přijedou. Ještě jsem s nimi neměla špatnou zkušenost, s Českou poštou bohužel ano. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pošta je podle mých zkušeností velmi spolehlivá. Vše už bylo napsáno. Jen ještě malý dodatek. Zabalil bych do bublinkové folie a nechal poslat ještě jako křehké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek