Pokročilý

Jak mám obrázek z Wordu dát jako logo blogu???

Já jsem si vytvořila v microsoft word logo s více obrázky a teď když už to mám tak mi to na blog nejde dát protože to musí být ve formátu jpg. prosím poraďte mi jak to mám udělat!! Předem děkuji
Doplňuji:
Děkuji za snahu. Ale já už to mám udělaný v tom malování a stejně mě to vždycky nepříjme. Prosimtě jestli bys mohla tak se spíš mrkni po tapetě selena gomez ale musí to být nějak podobně jako 700*300. Moooc děkuji a kdybys teda přišla na něco jiného v tom malování nebo někde tak dej vědět. Opravdu ti budu vděčná!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

ja jsem mamlas..normalne to momocí ctrl A..vsechno vyber..pak dej ctrl C-to zkopíruješ..a na konec v malování dej ctrl V-to vložíš

možná to bude chtít malinko upravit okraje..pak uz to jen ulož jako jpg ju..snad ti to pomuze:)

ja se v tom snažila najít nějakou záhadu a ono je to tak snadný:)

Další odpovědi:

word není určen pro grafiku! musíte to udělat v nějakém grafickém nástroji.. třeba i v tom malováním a při ukládáním dát uložit v požadovaném formátu, nebo si najděte jiný grafický nástroj, zoner calisto, photoshop atd atd

Stříbrný

Jednoduché primitivní řešení je "vyfotit" celé to logo PrintScreenem (klávesa nad Insert), vložit (Ctrl+V) do grafického editoru (např. Malování), ořezat a jinak doupravit a "uložit jako.." JPG.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.