Klára K.

Jak mám někoho následovat?

Na co mám kliknout, nebo tak, u toho uživatele?

Nejlepší odpověď
annas

Ocko odpověděla l jen na sledování otázky uživatele,, tedy na co, nikoliv na někoho, tj. následování uživatele., tedy i jeho odpovědí, diskuzí, nejen otázek … .

Již se to několikrát řešilo, dá se najít v odkazu. Odpovím přímo ze zdroje na všechny možnosti následování, totéž je i v odkazu.

Co lze následovat:

1. Kategorie a podkategorie 2. Otázka 3. Uživatel 4. Klíčové slovo

Jak následovat:

  1. Kategorie a podkategorie – klikněte na žlutou ikonu plus v hlavičce kategorie.
  2. Otázka – klikněte na žlutou ikonu plus ve stavovém řádku na detailu otázky

    3. Uživatel – přidejte uživatele do svých kontaktů a stanete se jeho následovníkem.

    Pokud má uživatel privátní (uzavřený) profil, musí přidání potvrdit. Najdete si prpfil uživatele, klikněte na Přidat kontakt , počkáte, zda dotyčný váš kontakt přijme. Mělo by to být.

  3. Klíčové slovo – přidejte klíčové slovo ve svém Profilu → Nastavení → Záložka NÁSLEDOVÁNÍ

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-znamena-nasledovat-nasledovnik-a-podobne-nepochopil-jsem-to-sotva-jsem-prisel-a-jsem-cely-zmatenny

Další odpovědi
anonym

U jeho otázky pod textem dole odklikneš křížek ve žlutém políčku, u kterého je napsáno „následovat“.

AlenkaNov.

A kde myslíš? Na twitteru a nebo na pinterestu či jiných? Ale vždycky dáš tlačítko follow a je to. :)