obyč holka

Jak mám naznačit nebo napsat nebo říct prostě cokoliv klukovi, že ho mám děsně moc ráda?

Byli jsme od 1. třídy spolu ve třídě ale ted nás rozdělili :/ A vidím ho jen na chobě ale moc často ne :/ když ho vidím chtěla bych ho obejmenout ale na to bych se neohodlala.Jinak chodíme oba dva na výtvarku na kroužek jedině tam ho jednou týdně uvidím blíž :/ Poradte co mám dělat ? :/ nemůžu ho dostat z hlavy a bojím se i aby to neovlivnilo moje výsledky v učení jako u kámošky :/ Hejty si prosím nechte nemám na ně náladu :/

Nejlepší odpověď
Cenobita

V lidské komunikaci existuje verbální (slovní) a neverbální (mimoslovní) projev. Neverbální projev má tu výhodu že se dá popřít, k ničemu nezavazuje, ale pozorný pozorovatel ho vyhodnotí správně a může reagovat. Neverbální projev jsou: pohledy, držení těla a chování, vydávání zvuků, používání make-up-u, voňavek.

Mimo neverbální projev je možné použít písemný, psaníčka obrázky apod, ale ten už je dost otevřený a může se setkat s odmítnutím.

Doporučuji si ho otestovat nějakým projevem řeči těla, v případě že se dva lidé přitahují chtějí být v blízkosti, v případě že ne tak se drží dál od sebe a to je i odpověď. Konkrétně poradit nemohu, je to alchymie a není na to recept.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že nejlépe bude když mu to řekneš česky. Předpokládám, že oba tomu jazyku rozumíte. Nikdo z nás to za tebe nemůže udělat. Musíš se odhodlat a říct to sama.

yuko

No, rada vzpominam na vytvarku. Zkus to zaridit tak, abys mohla sedet v lavici vedle nej a nebo za nim. Z pak muzes treba zacit s tim, jak se mu libi obrazek, ktery jsi namalovala…Staci usmev, pohled do oci… A uvidis. Pokud se mu libis, usmeje se, jde to to, zacit komunikovat. Ale radeji se nechat dobyvat. Kluci nemaji radi vlezle holky.