Avatar uživatele
obyč holka

Jak mám naznačit nebo napsat nebo říct prostě cokoliv klukovi, že ho mám děsně moc ráda?

Byli jsme od 1. třídy spolu ve třídě ale ted nás rozdělili :/ A vidím ho jen na chobě ale moc často ne :/ když ho vidím chtěla bych ho obejmenout ale na to bych se neohodlala.Jinak chodíme oba dva na výtvarku na kroužek jedině tam ho jednou týdně uvidím blíž :/ Poradte co mám dělat ? :/ nemůžu ho dostat z hlavy a bojím se i aby to neovlivnilo moje výsledky v učení jako u kámošky :/ Hejty si prosím nechte nemám na ně náladu :/

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Cenobita před 2780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Cenobita

V lidské komunikaci existuje verbální (slovní) a neverbální (mimoslovní) projev. Neverbální projev má tu výhodu že se dá popřít, k ničemu nezavazuje, ale pozorný pozorovatel ho vyhodnotí správně a může reagovat. Neverbální projev jsou: pohledy, držení těla a chování, vydávání zvuků, používání make-up-u, voňavek.

Mimo neverbální projev je možné použít písemný, psaníčka obrázky apod, ale ten už je dost otevřený a může se setkat s odmítnutím.

Doporučuji si ho otestovat nějakým projevem řeči těla, v případě že se dva lidé přitahují chtějí být v blízkosti, v případě že ne tak se drží dál od sebe a to je i odpověď. Konkrétně poradit nemohu, je to alchymie a není na to recept.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že nejlépe bude když mu to řekneš česky. Předpokládám, že oba tomu jazyku rozumíte. Nikdo z nás to za tebe nemůže udělat. Musíš se odhodlat a říct to sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

No, rada vzpominam na vytvarku. Zkus to zaridit tak, abys mohla sedet v lavici vedle nej a nebo za nim. Z pak muzes treba zacit s tim, jak se mu libi obrazek, ktery jsi namalovala…Staci usmev, pohled do oci… A uvidis. Pokud se mu libis, usmeje se, jde to to, zacit komunikovat. Ale radeji se nechat dobyvat. Kluci nemaji radi vlezle holky.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek