Janča169

Jak mám naučit šneka závodit?

Prosíííííííííííííím pomoc nevím jak bych ho mela naucit zavodit poradíte mi prosím?Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Asi nepomůže domluva, ani bič:-D Jednoduše je nasbírat a toho „rychlýho“ bych použil. Možná nejdřív nechal všechny pár dní vyhladovět a pak vybral šikulu 😁

Další odpovědi
Terryle

Co takhle zkusit ho lákat na něco dobrýho? Nevím, jakej čich mají tyhle potvůrky, ale třeba ten list salátu vyčmuchá (na pár centimetrů) a poleze za ním…
… otázkou je, jestli se pak smí takhle popohánět při závodech:)

Nikdy jsem nepochopila, jak můžou šnečí závody fungovat – že ty potvory lezou jedním směrem :o)

Drap

Zkus mu domluvit, jinak to nepůjde

arygnoc

sežeňte si pořádné šnečí sedlo, sedněte do něho a pobízejte ho, šneka líného.

A k tomu přidám fór:

Želva došla na policii, prý byla znásilněna.

  • A kdo vás znásilnil, ptá se policajt.
  • Šnek.
  • Tak nám to popište, povídá policajt.
  • Víte, ja ani nevím, jak se to stalo, to vám byl takovej fofr!

Ella

ahahahahahahaha =D tak teď jsem se nasmála =D

dagry

Jančo už jsi s těma šnekama trapná !!!!!

Rocker

Chce to vytunit-sprtovní podvozek,chiptuning motoru,sportovní filtr,na ulitu namontovat spilery:-)