láďa1

Jak mám naučit manželku aby byla v našem manželství více romantická?

Prosil jsem ji několikrát,ale je stále stejná,Chtěl bych posedět u vína,povídat si prostě zapomenout na práci a starosti???

Nejlepší odpověď
iceT

Byla romantická už když jste se poznali?Změnila se až po čase?Jste spolu dlouho?
Zkuste tu romantiku navodit sám,otevřít láhev,zapálit svíšky,donést kytí…Třeba se chytí,ale pokud odmítá,i když žádáte,tak si nebude moc romaticky založená,to totiž nemůže být každý.Zeptejte se přímo,třeba má jen starosti a na romatické chvíle nemá pomyšlení.

Další odpovědi
Hlada

Nejdřív bych si položil otázku jako iceT. Jaká byla, než jste se vzali. Do manželství by měli jít lidé se stejným hodnotovým žebříčkem. Předělávat někoho později je totální volovina. Pak by bylo dobré zaměřit se na její starosti a jestli jsou racionální, pokusit se jí pomoct. Romantickým vysedáváním u vína se nic nevyřeší. Pokud má nějaké starosti, tak docela chápu, že na to nemá náladu.

badisko

Tak to jsi jeden z mala chlapu ktere to trapi ..:D ale damy ti snad pomohou …:D..

marci1

Romantický muž – sen všech žen ! Možná toho má hodně, snažte se jí doma trochu pomoci, pochválit její vzhled atp. Připravte třeba než přijde domů romanticky prostřený stůl. To už snad příjemnému povídání u sklenky vína neodolá.

Illines

Vstihnout co ji dojme,mluvit a mit napady.Studovat ji,co ji je prijemne,co ji bavi a nenapadne prijit s planem.

Reezo

nejsem si jist, jestli to jde naučit. Podle mého názoru to musí být už v tom člověku a jestli není romantický od začátku, tak to může být potom přetvářka, nebo předstíraný zájem… záleží jaké má názory na romantické věci, třeba západ slunce, gesta lásky. pokud, ale nechce o tom mluvit dá se již říct, že romantickou duši nemá. Musela by sama chtít být romantická… jinak nespokojenost ve vztahu vede k nevěře, protože co nemají doma hledají jinde…

GM

Třeba by od tebe potřebovala pomoci s domácími pracemi, aby na tu romantiku měla více času a síly.