Avatar uživatele
nikdo555

Jak mám naučit kočku jíst granule, které jí nechutnají, ale jíst je musí na předpis veterináře?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Prostě bych ji nic jiného nedala. Také pokud může vývar, třeba kuřecí, tak bych ji to tím zalila. Náš kocourek miluje kuřecí vývar a v něm namočené granole:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nechat ji bez jídla a až bude mít hlad, tak je sní. Hlavně dostatek vody.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Anebo ji zkus obalamutit – do koule masa pár granulí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Náš pes, nemecký špic, dostal diétne granule od veterinára na trávenie a obličky. Tiež ich nechcel. Napadlo ma, že sme ho najprv vyhladovali, potom som si dával jednu granulu do dlane a ponúkal mu ju pod nos ako kanárikovi. Po nejakej dobe si na to zvykol a pekne zobal z dlane ako vtáčik. Keď sa rozbehol, stačilo mu dať na misku, ale len po jednej, vtedy si zobral. Ale keď som mu nasypal do misky, tak nechcel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nechat hlady a ona si to rychle rozmyslí… tohle se dělá i když kočka nechce lovit myši.. nechá se hlady a pak začne lovit myši :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ba.ra

skus jí je zamíchat do konzervy zabírá to já to tak dělám už měsíc. A teď jí do toho míchám prášky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ANELLA22

A pročpak je musí? Asi ji nechutnají. Nedávno jsem četla, že z granulí je rakovina.
Kolik masa obsahují ty granule? Většinou ty „levné“ ze supermarketů co mají tak krásné reklamy mají jen 4%. Tak se nedivím, že to nechtějí jíst.

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata