nikdo555

Jak mám naučit kočku jíst granule, které jí nechutnají, ale jíst je musí na předpis veterináře?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Prostě bych ji nic jiného nedala. Také pokud může vývar, třeba kuřecí, tak bych ji to tím zalila. Náš kocourek miluje kuřecí vývar a v něm namočené granole:-)))

Další odpovědi
marci1

Nechat ji bez jídla a až bude mít hlad, tak je sní. Hlavně dostatek vody.

RyuzakiKate

Anebo ji zkus obalamutit – do koule masa pár granulí!

isteron

Náš pes, nemecký špic, dostal diétne granule od veterinára na trávenie a obličky. Tiež ich nechcel. Napadlo ma, že sme ho najprv vyhladovali, potom som si dával jednu granulu do dlane a ponúkal mu ju pod nos ako kanárikovi. Po nejakej dobe si na to zvykol a pekne zobal z dlane ako vtáčik. Keď sa rozbehol, stačilo mu dať na misku, ale len po jednej, vtedy si zobral. Ale keď som mu nasypal do misky, tak nechcel.

Luxx

nechat hlady a ona si to rychle rozmyslí… tohle se dělá i když kočka nechce lovit myši.. nechá se hlady a pak začne lovit myši :)

Ba.ra

skus jí je zamíchat do konzervy zabírá to já to tak dělám už měsíc. A teď jí do toho míchám prášky.

ANELLA22

A pročpak je musí? Asi ji nechutnají. Nedávno jsem četla, že z granulí je rakovina.
Kolik masa obsahují ty granule? Většinou ty „levné“ ze supermarketů co mají tak krásné reklamy mají jen 4%. Tak se nedivím, že to nechtějí jíst.