briketka10

Jak mám nastavit v Nástrojích – možnosti – obecné – panely, aby mi nevyskakovala všechna okna ?? ..

..nevím čím se to stává, po stažení nového programu, po bouřce ??
Děkuji Vám za radu
Doplňuji:
Michale napíšu ti ten problém do e-mailu ano.

Odpovědi
Michal Kole

Před chvílí jsem psal v příspěvku, že na hodně otázek nelze odpovědět, když v otázce nejsou všechny údaje a nelze je získat jinak než diskusí s uživatelem a podrobně mu vysvětlit jak je získá, když neví, která bije.

O jaký program se jedná, jaká verze.

O jakých oknéch je řešč.

Ono napsat 50 otázek na další údaje není zrovan nejlepší. lepší je řešit problém postupně a ne 50 věcí najednou.
Doplňuji:
Odpovím asi až zítra, jsem teď naštvaný.

Nechápu proč se tu jenom maže, když existují i jiná řešení – editace otázky

anonym

otvírat nová okna v paelech, to si zkus neodfajfkovat 🙂 ahoj, musela jsem tak začít, abych nezapoměla, co tam píšou, no a potvrdit,

anonym

Briketko, vy tedy riskujete !
Ja se obavam, ze Michal vam posle odpoved po mailu pouze za vase foto v plavkach ! 🙂

  • iv-

briketka10

žádný nemám bohudík :D