Jak mám nastavit otevíraní programů a v jaké aplikaci na počítači?

Otevřu složku programu. Dám Nastroje a vyberu Možnosti složky a kliknu na Typy soborů. A zde nevím jak nastavít a v jakém programu aby se my otevřely všechny programy. Jaky program mam vybrat a jak to nastavit aby se v něm oteřeli všechny programy?? Podrobní navod by se hodil.

Nejlepší odpověď
casey

jak se nastavuje otevirani programu v jake aplikaci tomu nerozumim. vetsinou se nastavuji asociace koncovky souboru s aplikacema (napr. koncovka mp3, aby se otevrela ve winampu a ne wmp atd.)
Univerzalni reseni pro vsechny win os je na soubor kliknout pravou mysi->otevrit v programu->zvolit vychozi program->zde zvolit z prednastavenych, pripadne doklikat cestu a zafajfkovat vzdy pouzit uvedeny program. Takto to bude znat win i total commander.

Další odpovědi
arygnoc

třeba:
soubory typu docx (páchá je Open Office).
otevírat v programu word (Microsoft Office).

nebo filmy v programu KMPlayer (.avi, .mp4, .wmv, atd:
otevírat ¨v programu KMPlayer.

co je na tom těžkého?
ideální nástroj (opět se opakuji) pro takovouhle práci se soubory je total commander (soubor → přidružit).

Adlim

Jasně,že PC si sám vybere ve které aplikaci má program otevřít,změnit se dá přes kontextové menu(pravé tlačítko)jenom typ programu na přehrávání hudby či videa apod. pokud jich je v PC více.

malý návod:

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1247nadap090559814­430237.jpg