marťa382

Jak mám nastavit fotku ke kontaktu? Lépe řečeno, aby se mi zobrazovala, když mi dotyčný volá. (Android)

Dobrý den, fotku ke kontaktu jsem si nastavila a u jména v seznamu se mi normálně zobrazuje. Ale jak to mám udělat, aby se ukazovala, když mi dotyčný volá (nebo já volám jemu) místo toho „mávajícího panáčka Androida“? Nebo to nejde? Děkuji :)
Doplňuji:
Jsou tam jenom takové malé 3 tečky, ale tam je jenom možnost volat nebo napsat SMS.

Odpovědi
www

Jde to, nedávno jsem to učil kamarádku na jejím HTC.
Tuším, že u fotky (obrázku) bylo na displeji malinké znaménko a přes toto se ona možnost otevřela.

skorcovaz

Smasung Galaxy SII, III a Note:
V seznamu kontaktů si najeďte na kontakt, klikněte na tlačítko „Možnosti“ (vlevo), vyberte Upravit kontakt a poté klikněte na avatara vlevo nahoře (ikonka fotky), zobrazí se galerie Vy si můžete vybrat fotku místo avatara.

marťa382

skorcovaz: Já tam tu fotku už mám, jenom se mi nezobrazuje, když mi dotyčný volá.